Kas jāievēro plānojot izbraucienu ar jahtu Covid-19 pandēmijas laikā

Lai droši varētu doties izbraucienā ar jahtu arī Covid-19 pandēmijas, Arjahtu.lv ir konsultējies ar Slimību kontroles un profilakses centra (SPKC) speciālistiem par nosacījumiem, kas jāievēro dodoties izbraucienā ar jahtu.

SPKC atļauj rīkot izbraucienus ar jahtu, ievērojot nosacījumus, kas pielīdzināmi sporta nodarbībām ārtelpās. Līdz ar to izbraucienā var doties maksimāli 10 viesi no ne vairāk kā divām mājsaimniecībām + jahtas kapteinis.

Izbrauciena organizētājam būs jāiesniedz jahtas kapteinim attiecīgs apliecinājums un jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte). Apliecinājuma formu nosūtīsim kopā ar izbrauciena apstiprinājumu.

SPKC iesaka lietot sejas maskas un pēc iespējas biežāk mazgāt rokas vai, ja tas nav iespējams, lietot roku dezinfekcijas līdzekļus. Nevajadzētu pieskarties sejai. Sarunājoties jāievēro vismaz 1m distance. Pēc iespējas vēlams uzturēties ārpusē uz klāja un neizmantot iekštelpas.

Lai izbrauciens ar jahtu būtu iespējami drošāks, rūpējoties par mūsu klientu veselību, aicinām izbrauciena laikā lietot sejas maskas un ievērot iespējami lielāku distanci starp personām no citām mājsaimniecībām.

Iepriekšējais Raksts:

Nākamais Raksts: