Kas jāievēro plānojot izbraucienu ar jahtu Covid-19 pandēmijas laikā

Lai droši varētu doties izbraucienā ar jahtu arī Covid-19 pandēmijas un Ārkārtējās situācijas laikā, kas Latvijā izsludināta līdz 2020. gada 09. jūnijam, Arjahtu.lv ir konsultējies ar Slimību kontroles un profilakses centra (SPKC) speciālistiem par nepieciešamajiem piesardzības pasākumiem, kas jāievēro izbrauciena laikā.

Ievērojot specifiku, kas saistīta ar atrašanos ierobežotā teritorijā uz jahtas, SPKC atļauj rīkot izbraucienus ar jahtu neievērojot 2 m distanci, taču ievērojot nepieciešamos papildus profilakses pasākumus.

SPKC iesaka pēc iespējas biežāk mazgāt rokas vai, ja tas nav iespējams, lietot roku dezinfekcijas līdzekļus. Nevajadzētu pieskarties sejai. Sarunājoties jāievēro vismaz 1m distance. Pēc iespējas vēlams uzturēties ārpusē uz klāja un neizmantot iekštelpas.

Katram no burātājiem jārūpējas par savu veselību un jāievēro profilakses pasākumus. Tāpat jāpatur prātā, ka infekcijas nēsātājam sākotnēji var nebūt Covid-19 simptomi, taču vīrusu tas jau var izdalīt un pakļaut inficēšanās riskam pārējos izbrauciena dalībniekus.

Lai izbrauciens ar jahtu būtu iespējami drošāks, rūpējoties par mūsu klientu veselību, aicinām izbrauciena laikā lietot sejas maskas, cimdus un ievērot iespējami lielāku distanci starp personām no citām mājsaimniecībām. Lai sekmētu epidemioloģisko drošību, atsevišķām jahtām esam ierobežojuši maksimālo viesu skaitu.

Iepriekšējais Raksts:

Nākamais Raksts: